Kampanyalar & Duyurular

 1. Mart 2024 Kampanyası

  Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

   

  * Mart 2024 tarihlerinde n11pro.com'dan yapacağınız

       * 2.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette anında %2 indirim

       * 5.001 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette anında %3 indirim

       * 10.001 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette anında %5 indirim uygulanacaktır.

  * Kampanyadan faydalanılabilecek en yüksek indirim tutarı 6.000 TL'dir.

  * Her kullanıcı kampanyalardan en çok 14 kez faydalanabilir.

  * Kampanya Elektronik ve Takı, Mücevher, Saat ana kategorilerinde geçerli değildir.

  * Kampanyalar sepette uygulanacağı için, ürünlerin kampanyalı tutarları sepette gösterilmektedir.

  * Kampanyadan açık hesap sahibi kullanıcılar faydalanabilmektedir.

  * Kampanyadan belirli teslimat bölgelerinde geçerlidir. Teslimat ilçelerimiz: Pendik, Kartal, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe'dir.

  * Kampanya ile ilgili farklı sorularınız olması halinde WhatsApp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  * n11pro’nun kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

  *n11pro, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

   

 1. 12 Ocak 2024 Kargo Fiyatları Değişikliği

  Değerli İş Ortaklarımız,

  12 Ocak 2024'den itibaren Kargo Kampanyası kapsamındaki kargo firmalarının fiyatları revize edilmiştir.

  Yeni fiyat listesine https://n11pro.com/hesabim/kargo-kampanyasi linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.  1. SATICI BİLGİLERİNİN GÜNCELLENMESİ - ÖNEMLİ DUYURU

  Değerli İş Ortağımız,

   

  1 Ocak’ta yürürlüğe giren e-ticaret mevzuatı uyarınca, aşağıda yer alan bilgilerinizi n11pro’ya

  info@n11pro.com üzerinden ya da +90 536 892 07 44 numaralı WhatsApp kanalı ile bildirmeniz ve hatalı/eksik/güncel olmayan bilgi varsa güncellemelerinizi 29 Aralık 2023 tarihine kadar tamamlamanız gerekmektedir.

   

  n11pro.com’da https://n11pro.com/hesabim/profil/genelhttps://n11pro.com/hesabim/magaza/ticari-iletisim-adresi ve https://n11pro.com/hesabim/profil/adreslerim linklerinden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

   

  ·        Tacir veya esnaf/sanatkar olan satıcılar için:

  o   Ticaret unvanı, işletme adı veya tescilli marka bilgilerinden en az biri

  o   KEP (kayıtlı e-posta) adresi

  o   Tacirler için MERSİS numarası, esnaf/sanatkarlar için vergi kimlik numarası

  o   Merkez adresi

  o   E-posta adresi

  o   Telefon numarası

   

  ·        Tacir veya esnaf/sanatkar olmayan satıcılar için:

  o   Ad – Soy ad

  o   Merkez adresinin bulunduğu il bilgisi

   

  Yukarıdaki bilgilerinizi güncellememeniz veya n11pro tarafından ilgili bilgilerin güncel olmadığının tespiti halinde, sanal mağazanızın durdurmaya alınacağını önemle hatırlatmak isteriz.

   

  Bilgilerinize,

  n11pro

 1. Cep Telefonu Kategorisi Komisyon Oranı Değişikliği

  Değerli İş Ortağımız,

   

  18 Aralık 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Cep Telefonu kategorisinin komisyon oranı %5,09’dan  %6,86’ya çıkarılacak olup, 18 Aralık 2023 tarihinden itibaren bu kategoride yapılan satışlarda %6,86 oranında komisyon oranı uygulanacaktır.

   

  Komisyon oranlarına KDV dahildir.

   

  n11pro’dan yapılan satışlarda uygulanan komisyon oranlarına https://n11pro.com/komisyonlar sayfasından ulaşabilirsiniz.

   

  Bol satışlar dileriz.

  n11pro

 1. Komisyon oranları

  Değerli İş Ortağımız,

   

  7 Temmuz 2023 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan ve 10 Temmuz 2023 itibarıyla geçerli olan 7346 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı’na istinaden KDV oranlarında değişiklikler yapılmıştır.

   

  Pazaryerimizde geçerli olan komisyon bedelleri KDV dahil olarak hesaplanmaktadır. Güncel gelişmeler ışığında, komisyon bedellerinin hesaplanmasına esas alınan %18'lik KDV oranının, %20 olarak değiştirilmesi nedeniyle komisyon bedelleri, yalnızca bu değişikliği yansıtmak amacıyla güncellenmiştir. Güncel oranlara https://n11pro.com/komisyonlar linkinden ulaşabilirsiniz.

   

  Bol satışlar dileriz.

  n11pro.com

 1. Satıcı Sözleşmesine Cezai Şartlar Eklendi

  Değerli İş Ortağımız,

   

  Bildiğiniz üzere n11pro’da yer alan mağazanız üzerinden verilen siparişleri, ilgili mevzuatta öngörülen haller dışında reddetmemeniz ve yine ilgili mevzuat kapsamında belirttiğiniz süre içerisinde müşteriye teslim edilmek üzere kargoya vermeniz gerekmektedir. Bu kapsamdaki yükümlülükleriniz hem ilgili mevzuat hem de Kurumsal Üyelik Sözleşmesi’nde (“Sözleşme”) açıkça düzenlenmektedir.

   

  İş Ortağımız olarak n11pro’da yer alan mağazanız üzerinden verilen siparişlere ilişkin gösterdiğiniz özenin farkında olmakla birlikte son zamanlarda Ticaret Bakanlığı ve alıcı üyelerimizden gelen bildirimler kapsamında haklı sebep olmaksızın sipariş retlerinde ve ürünlerin kargoya verilmesindeki gecikmelerde artış olduğu gözlemlenmiştir.

   

  Bu doğrultuda Sözleşme’de birtakım değişiklikler yapılması ve sipariş retleri ile kargoya verilme sürelerinde gecikme yaşanması durumlarında yaptırım uygulanması gereği hasıl olmuş ve Sözleşme’ye aşağıda yer alan maddeler eklenmiştir.

   

  "5.8. Satıcı, Sanal Mağazası’nda satışa sunduğu ve satışını yaptığı ürünlerin orijinal olmasını sağlamakla yükümlüdür. Kaçak, sahte ürünler veya içerikler ya da korsan kopyalar; yasa dışı olarak taklit edilmiş, çoğaltılmış veya üretilmiş ürünler ve üçüncü kişilerin fikrî mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler yasaklı ürünler arasında sayılmaktadır.

   

  Bu kapsamda Satıcı, Sanal Mağaza’dan satışa sunduğu ürünlerin orijinal olduğunu, DP’nin ürünler üzerinde herhangi bir inceleme yükümlülüğünün bulunmadığını, DP’ye ürünlerin orijinal olmadığıyla ilgili herhangi bir üçüncü kişi talebinin gelmesi halinde bu durumu ortaya koyan tüm belgeleri ve faturaları eksiksiz olarak derhal DP’ye temin edeceğini, aksi halde DP’nin Satıcı’nın Sanal Mağaza’dan yapmakta olduğu tüm satışlarını durdurma hakkını haiz olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

   

  DP tarafından Satıcı’nın orijinal olmayan ürünleri satışa sunduğunun tespit edilmesi halinde, Satıcı DP’ye toplamda 10.000 TL (on bin Türk Lirası) tutarından az olmamak kaydıyla bahse konu her bir sahte ürün bedelinin 10 (on) katı tutarında cezai şartı ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Cezai şarta ek olarak Satıcı, DP’nin bu kapsamda uğrayacağı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olup, DP’nin işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı saklıdır.”

   

  5.9. Satıcı, Sanal Mağazası’ndan sattığı ürünlerine ilişkin verilen siparişleri haklı gerekçesi olmadığı takdirde reddetmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Şüpheye mahal vermemek adına, stok bulunmaması, sipariş reddi için haklı gerekçe olarak kabul edilmemektedir. DP tarafından Satıcı’nın haklı gerekçesi olmaksızın Alıcılar’ın siparişlerini reddettiğinin tespit edilmesi halinde, Satıcı DP’ye aşağıda belirtilen tutarlarda cezai şartı ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Cezai şarta ek olarak Satıcı, DP’nin bu kapsamda uğrayacağı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olup, DP’nin işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı saklıdır.

  -       Reddedilen ürün bedeli 0 TL – 100 TL arasında ise 10 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 100 TL – 500 TL arasında ise 25 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 500 TL – 1.000 TL arasında ise 50 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 1.000 TL – 5.000 TL arasında ise 150 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 5.000 TL ve üzeri ise 250 TL

   

  Tüm üyelerimize en iyi hizmeti sunmak adına sizlerin iş birliğini beklediğimizi belirtmek isteriz.

   

  İş Ortaklarımızın bilgisine sunarız.

  n11pro