İsteğiniz zaman aşımına uğradı, lütfen tekrar deneyin.

Duyurular

 1. 2023 Komisyon Oranları

  Değerli İş Ortağımız,

   

  1 Ocak 2023 itibariyle n11pro’daki tüm kategorilerin komisyon oranları güncellenecektir. Fiyat güncellemelerinizi güncel oranlar doğrultusunda yapabilirsiniz.

   

  Güncel komisyon oranlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

   

  https://n11pro.com/komisyonlar

   

  Bol satışlar dileriz,

  n11pro 

 1. Satıcı Sözleşmesine Cezai Şartlar Eklendi

  Değerli İş Ortağımız,

   

  Bildiğiniz üzere n11pro’da yer alan mağazanız üzerinden verilen siparişleri, ilgili mevzuatta öngörülen haller dışında reddetmemeniz ve yine ilgili mevzuat kapsamında belirttiğiniz süre içerisinde müşteriye teslim edilmek üzere kargoya vermeniz gerekmektedir. Bu kapsamdaki yükümlülükleriniz hem ilgili mevzuat hem de Kurumsal Üyelik Sözleşmesi’nde (“Sözleşme”) açıkça düzenlenmektedir.

   

  İş Ortağımız olarak n11pro’da yer alan mağazanız üzerinden verilen siparişlere ilişkin gösterdiğiniz özenin farkında olmakla birlikte son zamanlarda Ticaret Bakanlığı ve alıcı üyelerimizden gelen bildirimler kapsamında haklı sebep olmaksızın sipariş retlerinde ve ürünlerin kargoya verilmesindeki gecikmelerde artış olduğu gözlemlenmiştir.

   

  Bu doğrultuda Sözleşme’de birtakım değişiklikler yapılması ve sipariş retleri ile kargoya verilme sürelerinde gecikme yaşanması durumlarında yaptırım uygulanması gereği hasıl olmuş ve Sözleşme’ye aşağıda yer alan maddeler eklenmiştir.

   

  "5.8. Satıcı, Sanal Mağazası’nda satışa sunduğu ve satışını yaptığı ürünlerin orijinal olmasını sağlamakla yükümlüdür. Kaçak, sahte ürünler veya içerikler ya da korsan kopyalar; yasa dışı olarak taklit edilmiş, çoğaltılmış veya üretilmiş ürünler ve üçüncü kişilerin fikrî mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler yasaklı ürünler arasında sayılmaktadır.

   

  Bu kapsamda Satıcı, Sanal Mağaza’dan satışa sunduğu ürünlerin orijinal olduğunu, DP’nin ürünler üzerinde herhangi bir inceleme yükümlülüğünün bulunmadığını, DP’ye ürünlerin orijinal olmadığıyla ilgili herhangi bir üçüncü kişi talebinin gelmesi halinde bu durumu ortaya koyan tüm belgeleri ve faturaları eksiksiz olarak derhal DP’ye temin edeceğini, aksi halde DP’nin Satıcı’nın Sanal Mağaza’dan yapmakta olduğu tüm satışlarını durdurma hakkını haiz olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

   

  DP tarafından Satıcı’nın orijinal olmayan ürünleri satışa sunduğunun tespit edilmesi halinde, Satıcı DP’ye toplamda 10.000 TL (on bin Türk Lirası) tutarından az olmamak kaydıyla bahse konu her bir sahte ürün bedelinin 10 (on) katı tutarında cezai şartı ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Cezai şarta ek olarak Satıcı, DP’nin bu kapsamda uğrayacağı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olup, DP’nin işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı saklıdır.”

   

  5.9. Satıcı, Sanal Mağazası’ndan sattığı ürünlerine ilişkin verilen siparişleri haklı gerekçesi olmadığı takdirde reddetmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Şüpheye mahal vermemek adına, stok bulunmaması, sipariş reddi için haklı gerekçe olarak kabul edilmemektedir. DP tarafından Satıcı’nın haklı gerekçesi olmaksızın Alıcılar’ın siparişlerini reddettiğinin tespit edilmesi halinde, Satıcı DP’ye aşağıda belirtilen tutarlarda cezai şartı ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. Cezai şarta ek olarak Satıcı, DP’nin bu kapsamda uğrayacağı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olup, DP’nin işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı saklıdır.

  -       Reddedilen ürün bedeli 0 TL – 100 TL arasında ise 10 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 100 TL – 500 TL arasında ise 25 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 500 TL – 1.000 TL arasında ise 50 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 1.000 TL – 5.000 TL arasında ise 150 TL

  -       Reddedilen ürün bedeli 5.000 TL ve üzeri ise 250 TL

   

  Tüm üyelerimize en iyi hizmeti sunmak adına sizlerin iş birliğini beklediğimizi belirtmek isteriz.

   

  İş Ortaklarımızın bilgisine sunarız.

  n11pro

 1. n11pro Kupon Kampanyası Bilgilendirme

  n11pro'dan n11’de Hediye Kuponu Fırsatı 

  n11pro'dan 31 Temmuz'a kadar gıda, temizlik veya ambalaj ürünü alışverişi yapın, 450 TL'ye varan hediye kuponunuzu Ağustos ayı boyunca n11'deki belirli kategoriler dışında yapacağınız alışverişte dilediğinizce harcayın.

  18-31 Temmuz tarihleri arasında; n11pro'dan gıda, ambalaj ve temizlik ürünlerinde yapacağınız ilk alışverişinizde

  • 2000 TL ve üzeri harcamanıza 150 TL,
  • 5000 TL ve üzeri harcamanıza 450 TL değerinde

  n11’deki belirli kategoriler dışında yapacağınız alışverişlerde 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli hediye kuponu kazanabilirsiniz. 

  Hediye Kuponumu Nasıl Kullanabilirim?

  Hediye kupon kodu, n11’pro’ya üye olurken kullanılan e-posta adresinize ve/veya telefon numaranıza SMS olarak gönderilecektir. Kupon kodunuzu, 1-31 Ağustos tarihleri arasında n11'de kullanabilirsiniz. Hediye kupon kodu ile n11'de yapılacak alışverişlerde alt limit bulunmamaktadır.

  Hediye kupon kodunu, ödeme aşamasında n11’deki Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

  Hediye kupon kodu, n11’de yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.

  Hediye kupon kodu, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Hediye kupon kodu tek seferde kullanılabilir.

  Hediye Kuponum n11’de hangi kategorilerde geçerli? 

  Hediye kupon kodu; www.n11.com domainli web sitesinde, m.n11.com mobil web sitesinde ve n11 mobil uygulamasından Sim Kart, Hat, Paketler, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar, Toptan Satış, Toplu Satış kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

  Hediye Kuponumu n11’de kullanmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? 

  Hediye kupon kodunu n11’de kullanmak için n11 üyesi olunması gerekmektedir. 

  Hediye Kuponumu ne zamana kadar kullanabilirim?

  Hediye kupon kodunu, 31 Ağustos saat 23.59'a kadar kullanabilirsiniz.

  Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? 

  Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir: 

  Alıcı 

  İptal/İade 

  Alıcı, n11’de hediye kupon kodunu kullanarak yaptığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, hediye kupon kodu alıcının e-posta adresine ve/veya telefon numarasına SMS olarak tekrar gönderilir. Alıcı, n11’de hediye kupon kodunu kullanarak yaptığı alışverişte kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda, orijinal hediye kupon kodunun kullanım süresi devam ediyorsa, hediye kupon kodu alıcının e-posta adresine ve/veya telefon numarasına SMS olarak tekrar gönderilir. Geri yüklenen telafi kupon kodunun kalan kullanım süresi, orijinal kupon kodunun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kupon kodunun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon kodu tekrar gönderilmez. 

  Satıcı 

  İptal 

  Mağaza; alıcının n11’de hediye kupon kodunu kullanarak yaptığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünler satın alınırken kullanılan hediye kupon kodu, orijinal kuponun kullanım süresi devam ediyorsa, aynı tutar ile alıcının e-posta adresine ve/veya telefon numarasına SMS olarak tekrar gönderilir. Geri yüklenen telafi kupon kodunun kalan kullanım süresi, orijinal kupon kodunun son kullanım tarihine kadar geçerli olacaktır. Orijinal kupon kodunun son kullanım tarihi geçtiyse alıcıya kupon kodu tekrar gönderilmez. 

   

  *n11pro, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

  *Sipariş tamamlandı statüsüne geçtiğinde kupon aktif olur.

  *Hediye kupon kodu nakde çevrilemez.

  *Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile hediye kupon kodu gönderimi yapılmayacaktır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan hediye kupon kodu haber verilmeksizin iptal edilebilecektir. Ayrıca, n11pro’nun kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır. 

  *18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.