Güvenli Ödeme

n11pro.com‘da alışveriş; ürün kontrolü, deneme ve onay süreçlerinden
oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır.

Nasıl Çalışır?

Ödeme Koruma Sistemi ile hem mağazalar hem de müşteriler için
online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.

 • Müşteri ürünü alır

  Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, n11pro.com havuz hesabına aktarılır.

 • Ürün kargolanır

  Mağaza, ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.

 • Ödeme mağazaya aktarılır

  Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme, n11pro.com havuz hesabından mağazaya aktarılır.

Ödeme Koruma Sistemi ile hem mağazalar hem de alıcılar için
online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.

 1. Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içinde ürünü kargolamadığında, müşteri Hesabım sayfasından satın alma işlemini iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.
 2. Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargolandığı tarihten itibaren 4 iş günü içinde müşterinin ödemeye onay vermesi gerekmektedir. Bu süre sonunda ödemeye hâlâ onay verilmediyse sistem tarafından müşteriye hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.
 3. Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ve ürünün kargolandığı tarihten itibaren 4 iş günü içinde sipariş onaylanmadığında, n11pro.com siparişe otomatik olarak onay verecektir.
 4. Teslim alınan ürün, kusurlu/arızalı veya belirtilenden farklıysa müşteri ürünü iade etmek için, Hesabım sayfasından onay sürecini durdurup sonra iade sürecini başlatabilir.