Hakkımızda

n11pro.com

Türkiye'nin öncü e-ticaret platformu n11'in e-ticaret yatırımı olarak 2018 yılının nisan ayında hizmete açıldık. Geniş kapsamlı e-ticaret platformumuz n11pro ile şirketleri tek bir çatı altında topluyor ve toptan alım-satım hizmeti sunuyoruz. n11'in deneyimini ve profesyonelliğini arkasına alan Toptan Alışveriş Platformu n11pro ile kullanıcılarımız, toptan alıp toptan satış yapılabilme imkânından faydalanıyor.

Ara mamulden ham maddeye, yedek parçadan kozmetiğe, elektronikten tarım-gıdaya toplam 13 ana kategorisiyle farklı sektörleri içinde barındıran n11pro'da; toptan ticareti dijitale taşıyarak yeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Kullanıcılarımız aynı ürüne birden fazla satıcıdan ulaşabilirken fiyat karşılaştırması da yapabiliyor. Çoklu kredi kartı ve açık hesap gibi farklı ödeme seçenekleri ile şirketlerin alışverişlerini de kolaylaştırıyoruz.

Toptan Alışveriş Platformu n11pro'da toptan alıp toptan satan şirketler bir yandan işlerini büyütürken diğer yandan daha çok kazanma fırsatı yakalıyor.

n11.com

Türkiye'nin öncü açık pazaryeri konseptli alışveriş platformu n11 ile dünyada bir ilki Türkiye'den başlatarak market ürünlerini dakikalar içerisinde kullanıcılarla buluşturan Getir’in yönetiminde, milyonlarca ürünü ve 330 binden fazla kayıtlı iş ortağını 25 milyon müşterimizle buluşturuyoruz. Sunduğumuz çeşitli tema ve konseptlerle müşterilerimize ilham verirken anne-çocuktan ev ve yaşama, sofra-mutfaktan teknolojiye kadar pek çok kategoride kullanıcılarımızın aradıklarını kolaylıkla keşfetmesini sağlıyoruz.

Kişiselleştirme özellikleriyle müşterilerimize esnek, hızlı ve ulaşılabilir bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Kullanıcılarımıza fayda sağlayarak onların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyor, kişiye özel kupon kampanyalarıyla seçme özgürlüğü ve esnekliği sunuyoruz. Teknolojik yatırımlarımızla kullanıcılarımıza alışveriş yapmaktan keyif alacakları, ilham veren bir deneyim sunarken; pazaryeri satıcılarıyla ve markalarla iş birliği içinde e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izliyoruz.

getir

Dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye'de başlatarak, market ürünlerini kullanıcılarımızla buluşturduk. Zaman içerisinde orijinal iş modelimizi genişlettik ve kullanıcılarımızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için onlara farklı hizmetler sunduk. Bu doğrultuda GetirBüyük, GetirYemek, GetirSu, GetirÇarşı, GetirAraç, Getirİş, GetirBiTaksi ve n11’i bünyemize kattık. Türkiye'nin 81 ilinde, Amerika'da ve Avrupa'da kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Kullanıcılarımız anlık ihtiyaçlarına Getir ile dakikalar içinde ulaşabilirken, haftalık market alışverişlerini GetirBüyük’ten yapıyor. Yemek siparişlerini GetirYemek'ten verirken, mahallerindeki esnafıyla GetirÇarşı ile buluşuyor. Kullanıcılarımız su ihtiyaçlarını GetirSu ile karşılarken, yolculukları için GetirBiTaksi ya da GetirAraç tercih edebiliyor. Getirİş ile ihtiyaçları olan çalışanı, hizmeti ve işi bulabiliyor.