Kargo Gönderim Bilgisi

n11pro'da Siparişler Nasıl Gönderilir?

n11pro'da 2 farklı şekilde gönderim yapabilirsiniz. n11pro'nun anlaşmalı olduğu kargo firmalarını seçip özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz ya da dilediğiniz firmayla, n11pro’nun anlaşmasını kullanmadan kendiniz gönderebilirsiniz.

Aras, Yurtiçi ve Sürat ile Nasıl Gönderim Yapılır?

Aras, Yurtiçi ve Sürat, n11pro'nun anlaşmalı olduğu kargo firmalarıdır ve özel fiyatlar uygulanır. Bu firmalarla gönderim yaparken sizin için P ile başlayan "Kampanya Kodu" oluşturulur. Ürünlerinizi bu kod ile kargo firmasına teslim etmeniz yeterlidir. Kargo Takip Numarası siparişe otomatik olarak yansıtılır. Kargo ücreti bakiyenizden düşer, şubede herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Aras, Yurtiçi ve Sürat ile n11pro'nun anlaşması dışında gönderim yapmak isterseniz, özel fiyatlardan yararlanamazsınız. Ancak sizin bu firmalarla anlaşmanız varsa indirimli gönderim yapabilirsiniz. Sizin için P ile başlayan "Kampanya Kodu"oluşturulur. Ürünlerinizi bu kod ile kargo firmasına teslim etmeniz ve sonrasında n11pro üzerinden "Kargo Takip Numarası"nı girmeniz gerekmektedir. Kargo ücretini şubede ödersiniz.

Diğer Firmalar ile Nasıl Gönderim Yapılır?

"Diğer firmalar"la gönderim yapmak istiyorsanız, n11pro'ya özel fiyatlardan yararlanamazsınız. Ancak firmalarla sizin anlaşmanız varsa indirimli gönderim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi kargo firmasına teslim ettikten sonra, size verilen"Kargo Takip Numarası"nı n11pro üzerinden sisteme girmeniz gerekmektedir.