Teslimat Seçenekleri

Ürün teslimat süreci nasıl işler?

  • 1. Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresi girin veya kayıtlı adreslerinizden birini seçin. Dilerseniz ürününüz kargoya verilmeden önce Üyelik Bilgilerim sayfanızdaki Bilgilerim > Teslimat Adresi alanından adres bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.
  • 2. Kargonuzun doğru kişiye teslim edilebilmesi için, bu kısımda yer alan kargo teslim edilecek kişi bilgilerini en az 2 isim için doldurun.
  • 3. n11pro.com'da ödeme alındıktan sonra, mağaza belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca Hesabım sayfanızdaki Mevcut Sipariş sekmesinden 'KARGO TAKİP' linkini tıklayarak veya kargo şirketinin internet sitesinden ürününüzü takip edebilirsiniz.

n11pro’da hangi teslimat seçenekleri bulunur?

Satıcılar, ürünlerin teslimatını 3 (üç) şekilde gerçekleştirebilecektir:
  • i. Kargo (lojistik) şirketi ile: Satıcı ürünleri, alıcı üyeye (“Üye”) kargo masrafları kendisine ait olmak üzere ürünün türüne ve miktarına göre bir kargo veya lojistik şirketi vasıtasıyla gönderebilecektir.
  • ii. Üye teslim ile: Bu teslim şeklinde, Üye, ürünleri masrafları kendisine ait olmak üzere Satıcı'nın mağazasından veya sipariş esnasında Satıcı'nın belirlediği başka bir yerden teslim alabilecektir. Üye'ye SMS ile doğrulama sisteminden gelen kodu karşılığında teslimat yapılacaktır. Ürünlerin Üye veya Üye'nin sipariş esnasında belirtmiş olduğu kişiye teslim etmesinin ardından, Satıcı Üye'ye veya söz konusu yetkili kişiye bir teslim fişi (veya teslimi kanıtlar benzer bir belgeyi) imzalatacak ve kaşeletecektir.
  • iii. Satıcı teslim ile: Bu teslim şeklinde, Satıcı, ürünleri masrafları kendisine ait olmak üzere Üye'nin sipariş esnasında belirleyeceği bir adrese ve kişiye teslim edecektir. Üye'ye SMS ile doğrulama sisteminden gelen kodu karşılığında teslimat yapılacaktır. Ürünlerin Üye veya Üye'nin sipariş esnasında belirtmiş olduğu kişiye teslim etmesinin ardından, Satıcı Üye'ye veya söz konusu yetkili kişiye bir teslim fişi (veya teslimi kanıtlar benzer bir belgeyi) imzalatacak ve kaşeletecektir.

Kargo şirketi ile teslim edilen veya Satıcı teslim gönderilerde gönderim masrafları Ürünün ilan sayfasında yer almaktadır. Malın ayıplı çıkması sebebi ile Üye tarafından iade edilen ürünler, aynı gönderim yöntemi ile iade edildiği takdirde (örneğin, kargo şirketi ile gönderildiyse, aynı kargo şirketi ile), iadeye ilişkin gönderim masrafları da Satıcı'ya ait olacaktır.

Üye'nin ürünü süresi içinde iade etmesi halinde Satıcı, iade kargo bilgisinin sisteme girilmesini ve/veya kendisine ulaşmasını takip eden 14 (on dört) gün içinde Üye'nin talebini yerine getirmek ve/veya talebe göre aldığı ücreti aynen iade etmekle yükümlüdür.