İsteğiniz zaman aşımına uğradı, lütfen tekrar deneyin.

Shell & n11pro collaboration

n11 ve n11pro iş ortaklarımız artık akaryakıt alımlarında da kazançlı çıkıyor!

Akaryakıt işlemlerinizi tek bir kanaldan kolayca takip edebileceğiniz Shell Partner Card ile size özel fırsatlardan yararlanın! Benzin Al uygulaması üzerinden yapacağınız başvuru ile Shell Partner Card sahibi olabilir ve akaryakıtlarınızı avantajlarla alabilirsiniz.

Shell Partner Card Sahibi Olmak için Ne Yapmanız Gerekir?

Adımları takip ederek başvurunuzu tamamlayın, Shell Partner Card sahibi olun, akaryakıt alımlarınızda kazançlı çıkın.

1. Avantajlı akaryakıt alımından yararlanabilmek için öncelikle “Benzin Al” uygulamasını indirin.

2. İstenilen bilgileri eksiksiz girerek ön kayıt formunu oluşturun.

3.

Ön kayıt formunu oluştururken kampanya kodu
alanına n11 veya n11pro yazmayı unutmayın.

4. Benzin Al tarafından cep telefonunuza gönderilen sözleşmeyi onaylayın ve talep ettiğiniz kart adedini yazın. Sözleşmeyle birlikte gönderilen kullanıcı adı, şifre ve SMS doğrulama kodu ile üyeliğinizi aktif edin ve başvuru sürecinizi tamamlayın.

5. “Shell Partner Card” Benzin Al yetkilileri tarafından ön kayıt formunda belirttiğiniz adresinize gönderilir.

6. Size ulaşan Partner Card’a, Shell’den akaryakıt alırken yapacağınız her yüklemede n11 ve n11pro iş ortaklarımıza özel avantajlardan yararlanın.

Shell Partner Card Nasıl Kullanılır?

Shell Partner Card üzerinde yer alan numarayı Benzin Al uygulamasına tanımlayın.

Benzin Al uygulaması üzerinden kredi kartınızı ve araç numaranızı Shell Partner Card ile eşleştirin.

Akaryakıtınızı avantajlı alabilmek için Shell Partner Card’a istediğiniz miktarda para yükleyin.

Kartınıza para yükledikçe kazanın, kazandıklarınızla akaryakıtınızı avantajlarla alın.

Akaryakıt alırken Shell Partner Card’ınızın yanınızda olması gerektiğini unutmayın.

Sorularınız için;

08.30 – 18.00 saatleri arasında Ece Petrol’ün 0216 313 28 28 no’lu telefonundan, mesai sonrası ise 444 20 20 no’lu telefondan

Veya

ece.n11@ecepetrol.com, bilgi@benzinal.com.tr adreslerinden e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. E-posta ile gelen soru ve talepler 24 saat içinde yanıtlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. n11, n11pro ve Shell iş birliği kampanyası nedir?

  n11 ve n11pro iş ortaklarına özel akaryakıt alımlarında avantajlar sağlayan bir kampanyadır. Avantajlardan yararlanabilmek için Shell Partner Card sahibi olmak gerekir. Benzil Al uygulaması üzerinden kart için başvuru yapılır. Shell Partner Card’a para yüklenerek akaryakıt alımlarında kullanılır. Shell Partner Card’a her para yüklendiğinde gelecek olan ekstra para ile akaryakıtlar avantajlarla alınır.

 2. Shell Partner Card nedir?

  Akaryakıt işlemlerinizi tek bir kanaldan takip edebilmenizi sağlayan karttır. n11-n11pro-Shell iş birliği kampanyasında akaryakıtlarınızı avantajlarla almanızı sağlar.

 3. Shell Partner Card’ı nasıl kullanabilirim?

  Benzin Al uygulaması üzerinden ön kayıt formunu oluşturun. Kart elinize ulaştığından Benzin Al uygulaması üzerinden kart numarasını tanımlayın. Uygulama üzerinden kredi kartınızı ve araç numaranızı Shell Partner Card ile eşleştirin. Kart para yükleyin ve akaryakıt alımlarınızda kullanın.

 4. Akaryakıt alırken Shell Partner Card’ın yanımda olması gerekir mi?

  Evet, kampanyadan yararlanabilmek için Shell Partner Card’ınızın mutlaka yanınızda olması gerekir.

 5. Shell Partner Card’a birden fazla araç tanımlayabilir miyim?

  Hayır, her karta bir araç tanımlayabilirsiniz.

 6. Kampanyadan yararlanabilmek için n11 ve n11pro üyesi olmak zorunda mıyım?

  Evet kampanyadan yararlanabilmek için n11 veya n11pro üyesi olmanız gerekir.

 7. Shell Partner Card’a nasıl para yüklüyorum?

  Karta Benzin Al uygulaması üzerinden para yükleyebilirsiniz.

 8. Shell Partner Card’a para yükleme limiti var mı?

  Karta dilediğiniz miktarda para yükleyebilirsiniz.

 9. Benzin Al Uygulaması nedir?

  Ece Petrol tarafından geliştirilen akaryakıt otomasyon sistemleri ile entegre çalışan mobil ödeme aracıdır.

 10. Benzin Al üyeliği nasıl yapılır?

  AppStore veya PlayStore’dan “Benzin Al” uygulaması indirilir. Ön kayıt formu uygulama üzerinden doldurulur. Ön kayıt formu sonrası müşteriye uygulama üzerinden sözleşme gönderilir. Sözleşmenin kabulü sonrasında Ece Petrol Operasyon birimi tarafından “Üye Tanımı” yapılarak kullanıcıya uygulamaya giriş yapacağı kullanıcı adı ve şifresi SMS olarak iletilir. Müşteri kredi kartı bilgilerini ekler ve alışverişe başlar.

 11. Benzin Al’da kredi kart puanlarımı kullanabilir miyim?

  Benzin Al puan topladığınız veya puanlarınızı harcayabildiğiniz bir uygulama değildir. Benzin Al kullanılan Shell Ticari Filo ürününün özelliklerine göre indirim verir veya ilave yükleme yapar.

 12. Hangi istasyonlarda Taşıt Tanıma Sistemi var?

  Türkiye’nin her şehrinde, Taşıt Tanıma Sisteminin geçerli olduğu tüm istasyonlarda Benzin Al’ı kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden konumunuza en yakın istasyona yönlendirme yapılmaktadır. Ayrıca www.shell.com.tr sayfasından da bu listeye erişim sağlanabilir.

 13. Benzin Al güvenli midir?

  Benzin Al son derece güvenli bir sistemdir. Benzin Al sözleşmesi EPDK’nın belirlemiş olduğu Akaryakıt Otomasyon Sistemi kuralları çerçevesinde oluşturulan, dağıtım ve pazarlama şirketlerinin güvencesinde bulunan sözleşmedir. Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Kredi kartı türü, numarası, son kullanma tarihi vb bilgiler Benzin Al’ın anlaşmalı olduğu bankalar ve yetkili kurumlar tarafından tutulmaktadır. Bu konudaki mevzuat BDDK tarafından belirlenmiş olup Benzin Al’ın iş birliği yaptığı kurumlar da bu kurala tabidir. Çalıştığımız kurumlar ulusal ve uluslararası onlarca bankaya Güvenli Ödeme Gecidi tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

 14. Sorularım için nasıl iletişime geçebilirim?

  Oluşabilecek her türlü problem ve soru için 08.30 – 18.00 saatleri arasında Ece Petrol’ün 0216 313 28 28, mesai sonrası ise 444 20 20 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ece.n11@ecepetrol.com, bilgi@benzinal.com.tr adreslerinden e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. E-posta ile gönderilen problem, soru ve/veya talepler 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır.

 15. Benzin Al uygulamasını neden kullanmalıyım?

  Benzin Al aracınızdan inmeden ve ödeme için sıra beklemeden güvenli olarak akaryakıt almanızı sağlayan bir sistemdir. Ayrıca kurumunuzun sizlere sağlayacağı fiyat avantajlarından da yine Benzin Al aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

 16. Benzin Al kredi kartlarımın güvenliğini nasıl sağlar?

  Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Kredi kartı türü, numarası, son kullanma tarihi ve cvc gibi bilgiler Benzin Al’ın anlaşmış olduğu bankalar ve yetkili kurumlar tarafından tutulmaktadır. Bu konudaki mevzuat BDDK tarafından belirlenmiş olup Benzin Al’ın iş birliği yaptığı kurumlar bu kurala tabidir.

 17. Hangi kartlar ile ödeme yapabilirim?

  Benzin Al’da bütün yurt içi kredi kartları geçerlidir. Mastercard ve Visa kredi kartları ve/veya sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz.

 18. Benzin Al uygulamasına birden fazla araç tanımlayabilir miyim?

  Evet, Benzin Al uygulaması üzerinden dilediğiniz kadar araç tanımlayabilirsiniz. Her araç için farklı Shell Partner Card verilir.

 19. Benzin Al’da kaç adet kredi kartı tanımlayabilirim?

  Dilediğiniz kadar kredi kartı tanımlayabilirsiniz.

 20. Benzin Al’da kredi kartlarıma puan biriktirebiliyor muyum?

  Evet. Benzin Al’da ödeme yaptıkça kredi kartlarının özelliği olan parapuan, bonus, vadaa, parafpuan vb. biriktirebilirsiniz.

 21. Benzin Al ödemelerinde kredi kartlarına taksit yapılıyor mu?

  Mevzuat gereği kredi kartlarına taksit yapılamamaktadır.

 22. Benzin Al’ı tüm akıllı telefonlarda kullanabilir miyim?

  iOS ve Android işletim sistemine dahil olan tüm akıllı telefonlarda uygulamayı kullanabilirsiniz.

 23. Benzin Al ücretli midir?

  Hayır. Uygulama içerisinde herhangi bir kullanım ücreti veya herhangi bir hizmet bedeli bulunmamaktadır. Uygulamayı ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz.

* n11.com'un ve n11pro.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

* n11.com'un ve n11pro.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.